גז ללא הפסקה

לבניינים משותפים,  עסקים  ובתים פרטיים

הזמנת בלון גז בחיפה

הזמנת בלון גז בחיפה והקריות מספק מורשה

הזמנת בלון גז בחיפה והקריות דרך חברתנו נעשית זה בצורה קלה ופשוטה דרך אתר האינטרנט או דרך התקשרות אל מוקד הלקוחות שלנו. יחד עם זאת, במידה שאיכנם לקוחות שלנו עדיין, תחילה עליכם להצטרף ואם תשאירו לנו את פרטיכם הכוללים את מספר הטלפון, האימייל, כתובת בניין והשם, פשוט עלי ידי מילוי הטופס באתר, נציגינו יחזרו אליכם ויסייעו לכם להצטרף אלינו.

ממי מזמינים בלון גז בחיפה והקריות

בין אם אתם מתגוררים בבית פרטי ובין אם בבניין מגורים משותף המבוסס על צובר שמחובר לכל הדירות, חשוב שתדעו שאת בלוני הגז ניתן לקבל רק מספקי גז בעלי רישיון אספקת גפ"מ הרשומים באתר מינהל הגז. למרבה הצער, בישראל וכך גם בחיפה ואזור הקריות עדיין פועלים מספר גורמים בלתי מורשים המבצעים התקנות ומספקים בלונים ללא הרשאה, מה שעלול לסכן אתכם ואת היקרים לכם ואת כל האנשים שמתגוררים ועוברים במקום, ובכל מקרה מדובר בעבירה על החוק.

במילים פשוטות, הזמנת בלון גז בחיפה והקריות צריכה להיעשות רק מספקים מורשים, דבר המבטיח שההתקנה של המערכת או הבלון וכן האספקה יבוצעו בהתאם לכלל התקנים המחייבים. מעבר לכך, רק ספקי גז מורשים מחזיקים בביטוח הנחוץ בהתאם לחוק עבור עבודה בגז, כדי לכסות צרכנים בכל בעיה המתעוררת.

יחד עם זאת, בין ספקי הגז המורשים ישנם הבדלים שאותם כדאי לבדוק. ראשית כדאי להשוות מחירים שכן כל ספק גז מציע מחיר שונה עבור הזמנת בלון גז בחיפה. אנו גאים בכך שחברתנו מציעה את המחירים הזולים ביותר באזור המגיעים עד לחיסכון של 50% בהוצאות הגז החודשיות והשנתיות למשק בית. שנית יש לוודא שמדובר בחברה המחזיקה במערך מקצועי וטכני גדול המאפשר לה לספק את הגז באופן רציף ומהיר, מבלי שתאלצו להמתין בין החלפות, וכל זאת תוך שמירה על רמה גבוהה של סטנדרטים מקצועיים ובטיחותיים.

כמה מילים על בטיחות

כפי שאמרנו, בקריות פועלים כמה ספקים שאינם מורשים וכדאי להיזהר מהם. אחת הבעיות היא שהציבור בישראל עדיין לא הפנים לחלוטין את הסכנות הגדולות שיש בשימוש בגז ביתי, שיכול להביא לשריפה או להתפוצצות. יתר על כן, דליפות גז עלולות בהחלט לגרום להרעלה ולפגיעות כמו כאבי ראש, סחרחורות, קוצר נשימה, בלבול או התעלפות, כאשר במקרים קיצוניים הרעלה של גז יכולה אפילו להוביל למוות.

בדיוק מסיבה זו חשוב לעבוד אך ורק עם ספקי גז מורשים כפי שאמרנו לעיל. ספקי גז מורשים מחויבים לבצע אצלכם מידי חמש שנים בדיקה כללית של מערכת הגז, וזאת באמצעות טכנאי גז מורשה ומוסמך. זוהי בדיקה שיש לבצע גם אם ביצעתם שינויים כלשהם במערכת הגז או שסגרתם מרפסת שיש בה מכשיר גז. מלבד זאת, חברה המחזיקה מערך של טכנאים מוסמכים ומורשים גם תוכל לשלוח אליכם אנשי מקצוע בכל מקרה של חשש לתקלה במערכת הגז.

לעבוד עם חברה מקצועית ורצינית

חברתנו שייכת לקבוצת דלקל הפועלת כבר שנים רבות בתחום האנרגיה ומספקת שירות ללקוחות פרטיים, מסחריים ומוסדיים ברמה גבוהה של מקצועיות ובטיחות. עבור לקוחות פרטיים אנו מספקים בלונים של 12 ו- 48 קילוגרם באופן מהיר ועם שירות יעיל ואדיב. כמו כן, אנו מספקים גז לצוברים בבניינים משותפים כאשר מערכת התקשורת האלחוטית מאפשרת לנו לדעת כמה גז נשאר בצובר ומתי יש למלא אותו, מבלי שהלקוח יצטרך להתעסק בנושאים אלו.

לרשותכם עומד מוקד שירות לקוחות עם מענה אנושי זמין וכן צוות מקצועי בעל ניסיון רב המורכב ממהנדסים, מתכננים, טכנאים ובעלי מקצוע נוספים בעלי הסמכות והרשאות לעבודה עם גז. אם תתקשרו אלינו נשמח לתת מענה לכל שאלה בנושא ולספר לכם על המחירים האטרקטיביים של בלוני גז בחיפה והקריות שחברתנו מציעה.