גז ללא הפסקה

לבניינים משותפים,  עסקים  ובתים פרטיים

גז ביתי

אספקה של גז ביתי לבתים ובניינים משותפים

בישראל פועלות כמה וכמה חברות גז בתחום הביתי וחברת דלקל גז נמנית על הבולטות, המובילות והוותיקות שבהן. חברתנו שייכת לקבוצת דלקל העוסקת בתחום האנרגיה כבר עשרות שנים ובעלת רישיון ספקי גפ"מ מורשה גז מטעם משרד התשתיות והאנרגיה. אנו מספקים את שירותינו בפריסה ארצית רחבה, לרבות אספקת גז בצפון, וזאת בין היתר במגזר הפרטי לבתים פרטיים ולבניינים משותפים.

עובדים למענכם

הזמנת בלוני גז לבית עם חברתנו מעניקה לכם שורה ארוכה של יתרונות. ראשית לקחנו על עצמנו לקדם את התחרות במשק הגז הביתי, כמו גם בתחום המסחרי, ולהביא להוזלה משמעותית של עלויות משק הבית. למעשה, אם תבחרו בנו לצורך הזמנת בלון גז ביתי תוכלו ליהנות מהוזלה של עד 50% בעלויות הגז שלכם, וגם תיהנו משירות מקצועי בסטנדרטים גבוהים ביותר של בטיחות עם אנשי צוות אדיבים ומיומנים. אנו מזמינים אתכם לבדוק את מחיר אספקת גז לבית שמציעות חברות אחרות ולהשוות אותם לאלו של חברתנו על מנת להיווכח בעצמכם.

בנוסף, אספקת גז ביתי של חברתנו מבוצעת בצורה מדויקת ובטוחה ובלוחות זמנים מהירים. זאת בזכות מערך לוגיסטי וטכני הכולל בין היתר טכנאי גז ואנשי מקצוע נוספים בעלי הסמכות למקצועות הגז, מהנדסים ומתכננים ואמצעים טכנולוגיים שמבטיחים שתקבלו את אספקת הגז שלכם בצורה סדירה בכל עונה ובכל יום בשנה.

בשירותי חברתנו נמנים כיום אלפי צרכנים פרטיים בכל רחבי הארץ, כולל בעלי בתים פרטיים שהינם בעלי מאגרי גז המשמשים רק אותם באופן ישיר. עבורם אנו מספקים את המכלים הסטנדרטים של 48 קילוגרם ו- 12 קילוגרם בהתאם לצרכים ולדרישות הלקוח. כמו כן אנו מספקים צוברים לבניינים משותפים המחוברים למרכזיה אחת, שמקבלים את הגז דרך מונים לכל דירה. חשוב לדעת כי חברתנו מחזיקה מערכת קריאה מרחוק אלחוטית המאפשר לנו לדעת בכל עת כמה גז נשאר בצובר, כך שבמידת הצורך אנו מגיעים וממלאים את הגז. במילים אחרות, כל האחריות על מילוי גז נמצא על הכתפיים שלנו ואתם לא צריכים לדאוג לכך בכלל. וכל זאת באמצעים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר כיום בשוק.

כמה דברים שחשוב לדעת

בתור צרכני גז פרטיים יש כמה דברים שכדאי שתדעו. ראשית, כל גורם המספק גז חייב להיות בעל רישיון אספקת גפ"מ וכתוב ברשימת ספקי הגז המורשים באתר מינהל הגז. הדבר מבטיח שהתקנת מערכת הגז ואספקת הגז ייעשו בהתאם לכל התקנים המחייבים, וכמו כן שלספק גז יהיה את הביטוח הדרוש בהתאם לחוק העבודה בגז. מדובר בביטוח המכסה אתכם הצרכנים בכל בעיה שעשויה להתעורר. יש להדגיש כי רכישה או התקנה של מתקן גז עם גורמים בלתי מורשים הינה אסורה על פי חוק, ויותר מכך - מסכנת אתכם ואת היקרים לכם.

עוד חשוב לדעת כי בהתאם לחוק ולתקן מספר 158 חובה לבצע פעם בחמש שנים בדיקה של מערכת הגז בבית. בתור ספקית הגז שלכם חברתנו לוקחת על עצמה את הבדיקה בכללותה והיא נעשית ללא עלות. בלי ביצוע בדיקה כזאת של מערכת הגז אחת לחמש שנים אסור לנו או לכל גורם אחר לספק לכם גז. במידה ובשעה זו אתם מקבלים גז ולא בוצעה בדיקת גז תקופתית במהלך חמשת השנים האחרונות, הרי שאתם עוברים עבירה פלילית.

להחליף ספק גז בקלות

אנו ממליצים לכם להיות צרכנים חכמים ולבדוק בין חברות גז ביתי מי זו שמספקת את המחירים הטובים ביותר, את התנאים הטובים ביותר ואת השירות הטוב ביותר. במידה ותרצו לבצע החלפה ולעבור לחברתנו תוכלו לעשות זאת בצורה קלה ופשוטה. אומנם עד לפני מספר שנים לא היה זה פשוט לבצע את ההחלפה, אולם בשנים האחרונות נכנסו לתוקף רפורמות שתפקידן לשפר את התחרות במשק הגז ואת השירות ללקוח, ובהחלט כדאי לנצל אותן.

הרפורמה הראשונה משנת 2008 הפחיתה הרבה חסמים להחלפה של ספק גז ביתי, ומנעה מהספקים להציב תנאים מגבילים לעזיבת לקוחות בהסכמי ההתקשרות שלהם. בנוסף הרפורמה מחייבת את ספקיות הגז לספק ביטוח הולם, לבצע בדיקות תקינות במערכת לפני תחילת אספקה, לבצע בדיקות תקופתיות ולספק תנאים דומים לכל הצרכנים באותו אזור.

הרפורמה השנייה משנת 2018 קבעה שמספיק רוב של מעל 50% מבעלי הדירות בבניין משותף על מנת להחליף ספק גז ביתי, ומנעה מספקיות הגז לבצע תרגילים כאלו ואחרים על מנת להשאיר את הלקוחות אצלן. יתר על כן, מרגע שהחלטתם לבצע את ההחלפה ורשמתם לקבלת אספקת גז בצפון או במרכז עם חברתנו, אנו דואגים לכל תהליך הניתוק מהחברה הקודמת ולחיבור שלכם אל חברתנו. כל מה שצריך לעשות הוא רק להירשם באתר במידה ואתם בעלי בית פרטי, או לקבל הסכמה של מעל 50% מבעלי הדירות בבניין המשותף. אנו נעשה כבר את כל השאר.