גז ללא הפסקה

לבניינים משותפים,  עסקים  ובתים פרטיים

גז לעסקים

מעוניינים באספקה סדירה של גז לעסק המתאימה במדויק לצרכיו? אם כן, הגעתם לכתובת הנכונה. חברתנו עוסקת מזה עשרות שנים בתחום אספקת הגז ומספקת בין היתר גז לעסקים מכל המגזרים ומכל רחבי הארץ. לאורך השנים צברה חברתנו מוניטין מצוין בזכות שירותי אספקת גז לעסקים המבוצעים באופן אמין ביותר, תוך הקפדה על סטנדרטים מעולים של בטיחות, ועם מענה מהיר לקריאות שירות.

אנו יודעים היטב כי אספקת גז לעסקים חייבת להתבצע ללא שום תקלות, בצורה רציפה ומהירה כדי לשמור על רצף תפעולי. אומנם במקרים רבים צריכת הגז של עסקים אינה מהווה את ליבת הפעילות אלא קשורה למשל למחממי מים על גז ולכיריים במטבח, אך עדיין מדובר במרכיב אלמנטרי של ההתנהלות בעסק, בתנאי העבודה של העובדים ובמתן שירות ללקוח. כמו כן ישנם עסקים שבהם צריכת הגז גבוהה יותר, למשל אם הם מחזיקים מטבח תעשייתי, ובנוסף לכך ישנם עסקים שבהם צריכת הגז קשורה דווקא לצי רכבים שאותם צריך להסב להנעה על גז.

לכן שרותינו מתחילים בפגישה עם הלקוח, שבה אנו בודקים מהי צריכת הגז האופיינית שלו ומהם רצונותיו להיום ולעתיד. בהתאם לכך אנו קובעים את סוג המערכת כגון צובר או מיכלים, בוחנים את כמות וגודל המיכלים תוך התחשבות בתנאים בשטח, ומלבד זאת אנו לוקחים בחשבון שיקולי עלות תועלת של תדירות החלפה של בלונים וכל מרכיב אחר שיוביל לחיסכון ועבור הלקוח תוך הקפדה על אספקה רציפה של גז לעסק.

יתרון נוסף של עבודה עם חברתנו הוא שאנו מתקינים על הבלונים או הצוברים מדידים אלקטרונים המאפשרים לנו לדעת בכל עת כמה גז נותר במיוחד. במידה והגז ירד לרמה מסוימת נבצע שוב אספקה של גז כך שהלקוח לעולם לא ימצא את עצמו בלי גז, וכל זאת מבלי שהלקוח יצטרך לקרוא לנו או לבדוק בעצמו את רמת הגז בבלונים, דבר המקנה לו שקט תעשייתי וביטחון בכך שכל נושא הגז נמצא בידיים אמונות ומקצועיות. מעבר לכך אנו גם מספקים אפליקציה מיוחדת ללא עלות מצד הלקוח, המאפשרת לו לבדוק בעצמו את רמת הגז שנמצאת בבלונים.

שירותי גז מקיפים לעסקים

למעשה, ביכולתנו לתת מענה לכל צורך של גז לעסק, החל מצריכים פשוטים ובסיסיים כמו אספקת גז לעסקים ועד לתכנון של מאגרי גז, הסבה של מערכות שונות לשימוש בגז, הנפקה של אישורים, הקמה של המערכות בשטח ותחזוקה של המערכות ברמה גבוהה של מקצועיות ואמינות.

כמו כן, במידת הצורך אנו מבצעים שינויים בתשתיות הגז בעסק בהתאם לצרכי הלקוח. בין היתר אנו מבצעים הזזה של נקודות גז, שינויים ותיקונים בצינורות גז, תכנון והתקנה של צוברים, הוספה או ביטול של נקודות גז קיימות, תוספות של ברזי גז או שינויים במיקומים של ברזים קיימים, ובכלל - תכנון והקמה של תשתיות מאלף ועד תו. כאמור, במידת הצורך והרצון אנו גם מבצעים הסבה של רכבים לעבודה על גז עבור צי הרכבים של העסק.

חשוב לציין כי הסבה של מערכות שונות לעבודה על גז, בין אם מדובר באמצעי בישול, אמצעי חימום, מיכון כלשהו או רכבי העסק, מביאה לתרומה משמעותית. ראשית מדובר בתרומה לאיכות הסביבה שבוודאי משתלבת עם תדמית של עסק אכפתי, קהילתי וירוק, שכן הגז פולט פחות חומרים רעילים לסביבה ופחות גזי חממה באופן יחסי לשימוש בדלקים המשמשים להפקת חשמל או להנעת רכבים. בנוסף, למרות העלויות ההסבה של מערכות שונות לגז, הנתונים מראים בבירור כי מדובר בהשקעה משתלמת ביותר עקב העלויות המופחתות של הגז לעומת הדלקים או החשמל, ומכאן שהעסק משיג חיסכון משמעותי בטווח הארוך.

פנו אלינו

אנו מעמידים לרשותכם צוות מנוסה ביותר של טכנאים, מהנדסים ואנשי מקצוע נוספים בעלי הסמכה וידע מעמיק בעולם הגז. אנשים אלו כבר ליוו בהצלחה עסקים רבים ויוכלו מידע ותשובה לכל שאלה באשר לאספקת גז לעסקים ומציאת המענה המתאים במיוחד לצרכיכם. לפרטים נוספים על גז לעסקים, החל בהקמת התשתיות ועד לאספקה שוטפת, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון *8226.