גז ללא הפסקה

לבניינים משותפים,  עסקים  ובתים פרטיים

גז לתעשייה

חברתנו פועלת מזה שנים בתחום האנרגיה בישראל ומתמחה במתן שירותי אספקת גז לתעשייה עבור חברות, מפעלים, בתי עסק וארגונים מכל רחבי הארץ. מאחורינו עשרות שנים של ניסיון בתחום הגז ואנו מכירים היטב את הדרישות הגבוהות והצרכים של לקוחותינו התעשייתיים. לכן אנו מספקים ליווי שלם ורציף מטעם חברת גז בעלת רישיון ספקי גפ"מ מורשה מטעם משרד התשתיות והאנרגיה, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח ובהתאמה שלמה לצרכיו.

כיצד לבחור חברת גז לתעשייה

לאורך השנים האחרונות הולך ומחליף הגז את הדלקים למיניהם בתור מקור אנרגיה עיקרי בתעשייה הישראלית, בין אם מדובר באנרגיה לצרכיי מיכון וייצור, בין אם בנקודות חדשות לצרכנים פשוטים כמו מחממי מים על גז, ובין אם מדובר בהסבה של מתקנים לגז, בהסבה של ציי רכבים לגז וכדומה. אכן, המגמה לעבור לגז מקור אנרגיה ניכרת היטב בפעולות שמבצעים חברות ומפעלים, וכן בתקנות, חוקים והחלטות ברמה המדינית .זאת בהיותו של הגז מקור אנרגיה יותר ידידותי לסביבה ופחות מזהם מדלקים, וכן עקב שיקולים של חיסכון בהוצאות אשר במקרים של חברות תעשיה יכול להגיע לממון נכבד. יחד עם זאת, אספקת גז לתעשייה איננה עניין של מה בכך ויש לבחור היטב את החברה שעימה אתם עובדים בהתאם למספר פרמטרים.

ראשית יש לבדוק מהו ניסיונה של החברה בעבודה עם לקוחות תעשייתיים ובדגש על לקוחות שנדרשו למענה בהיקפים דומים לשלכם ועבור אותם צרכים מיוחדים. כדאי לעיין ברשימה של לקוחות החברה לאורך השנים ולקחת בחשבון שככל שהחברה יותר ותיקה כך הדבר מעיד על יכולת לספק פתרונות ושירות בסטנדרטים גבוהים ולשביעות רצונם של לקוחותיה.

שנית, יש לברר מה בדיוק כוללים שירותי החברה לצד אספקת גז לתעשייה. כך למשל, האם ברשות החברה מצויים כל הידע, הניסיון, הכלים ואנשי המקצוע על מנת לספק מענה שלם וליווי מקיף לרבות תכנון של מאגר הגז, הסבה של מערכות לשימוש בגז, הנפקה של אישורים מתאימים, הקמה של המערכות ותחזוקת המערכת, וכל זאת בדגש על מהירות, מקצועיות, אמינות ועמידה בתקנים בטיחותיים גבוהים ביותר.

יש לוודא כי במידת הצורך החברה יודעת להסב גופים תעשייתיים לגז, כלומר להעביר אותם בשימוש בדלקים כמו סולר ומזוט ותשתיות חשמל לשימוש בגז פחמימני מעובה. כאמור, מעבר זה תורם לאיכות הסביבה וכן לחיסכון מהותי בעלויות הייצור. במידת הצורך יש לבדוק כי החברה גם יודעת להסב את צי הרכב ים של הלקוח להנעה בגז, דבר ששוב תורם לאיכות הסביבה ומביא חיסכון בהוצאות הדלק.

רמת אספקת הגז לתעשייה

פרמטר חשוב ביותר בבחירה של חברה עבור אספקת גז לתעשייה הוא רמת האמינות והיעילות של האספקה. כך למשל, חברתנו מספקת את הגז ללקוח ישירות מבתי הזיקוק, וכמו כן יש ברשותנו היתר לאחסון גז מיבוא. על כן לקוחותינו יכולים להיות בטוחים כי אספקת הגז תבוצע באופן מהימן וסדיר. בנוסף לכך אנו מתקינים מדידים אלקטרוניים במאגר הגז של הלקוח, דבר המאפשר לנו לשלוט ולבקר על המלאי הקיים גם מרחוק ובכך לתת מענה יעיל ומהיר לקריאות. כל אלו מובילים ליעילות תקציבית עבור הלקוח ולשמירה על רצף תפעולי במפעל תעשייתי או בית עסק, בלי שהלקוח יהיה צריך להזמין בעצמו את הגז מאיתנו. בנוסף לכך אנו מספקים אפליקציה ייעודית שנותנת בקרה ושליטה רצופה גם ללקוח על צריכת הגז שלו, וזאת ללא עלויות עבור הלקוח.

מעבר לכך חשוב לוודא כי החברה מחזיקה במערך טכנולוגי מתקדם לצד צוות נרחב של אנשי שירות הכולל מהנדסים, טכנאי גז ואנשי מקצוע נוספים בעלי התמחות בתחום. ככל שמדובר בצוות יותר נרחב המצויד בכלים מתקדמים ופועל באופן משולב עם מערך טכנולוגי לניטור ובקרה, כך תוכלו להיות בטוחים שיתקבל מענה מהיר, מקצועי ונכון לכל קריאת שירות בכל מקרה שיש צורך לבצע בדיקות, תיקונים במערכת הגז או בכל נושא אחר.

לפרטים נוספים על גז לתעשייה, החל בהקמת התשתיות ועד לאספקה שוטפת, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון *8226.