גז ללא הפסקה

לבניינים משותפים,  עסקים  ובתים פרטיים

גז מרכזי

גז מרכזי לבניין משותף

חברתנו מובילה בתחום האנרגיה בארץ ועל לקוחותיה נמנים עשרות אלפי לקוחות בכל רחבי ישראל. בין היתר אנו מספקים שירותי גז מקיפים לשוק הביתי ומאחורינו עשרות שנים של ניסיון במתן שירות לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו. למעשה אנו מלווים את הלקוח לכל אורך הדרך החל בתכנון של מאגר הגז על בסיס מיכלים או צובר, דרך הקמה, אספקה ותחזוקת המערכת באמינות גבוהה, ביעילות ובמהירות, ועד להקפדה על תקני הבטיחות המחמירים ביותר. כמובן שחברתנו הינה בעלת רישיון ספקי גפ"מ מורשה גז ממשרד התשתיות והאנרגיה.

אספקה מהירה ויעילה

אנו מבצעים אספקת גז מרכזי באופן ישיר מבתי הזיקוק, וגם יש לנו היתר לאחסון גז ביבוא. לפיכך לקוחותינו יכולים להיות שקטים ולדעת בוודאות כי אספקת הגז לבניין שלהם תבוצע באופן מהימן וסדיר בעוד אנו משתמשים במדדים אלקטרוניים שמצויים במאגר מיכלי הגז או בתוך הצובר. מדדים אלו מאפשרים לנו שליטה ובקרה מלאה על צריכת הגז של כל דייר ודייר בבניין גם מרחוק, וכמובן מאפשרים לנו לדעת מתי בדיוק יש צורך למלא שוב את הגז בצובר או להחליף מיכלים.

עם אמצעים מתקדמים אלו מתקבל תזמון יעיל מאוד של קריאות אספקה עבור גז מרכזי, תוך שמירה על יעילות תקציבית עבור הלקוח, מהירות גבוהה ורצף תפעולי. כל זאת מבלי שהלקוח יצטרך להזמין את הגז בעצמו. בנוסף לכך הוא יודע בכל עת כמה גז עבר במונה שלו ואף יכול לשלוט ולבקר בצורה רציפה את צריכת הגז עם אפליקציה ייעודית בכל זמן נתון. חשוב להדגיש כי שירות זה ניתן ללקוחותינו ללא כל עלות.

שירות אישי ורצוף

כאשר אתם מחליטים להצטרף לשירותי חברתנו, אנו מקיימים איתכם פגישה אישית כך שכל הדיירים יוכלו לדעת מי אנחנו ואנו נדע כיצד לשמור על מירב הנוחיות והרווחה שלהם בזמן החלפת הגז. אתם תקבלו מאיתנו הסבר ברור ומפורט ונבצע את כל הבדיקות הנדרשות של התשתיות הקיימות,, וניתן פתרונות ככל שהדבר נדרש. כל זאת כמובן בדגש רב על בטיחות.

כמו כן, השירות האישי שאנו מעניקים מאפשר רמה גבוהה של ודאות לדיירים באשר לעלויות חשבון הגז שלהם ולהיותן משתלמות, באשר לרמת השירות הגבוהה שהם יקבלו מאיתנו לאורך זמן, ובאשר לכתובת הנכונה שאליה צריכים לפנות בעת לבעיית גז במערכת. כאמור, כל נושא ניהול מלאי הגז וההחלפה של הבלונים או מילוי הצובר נמצא על כתפיה הבלעדיות של חברתנו, כאשר החיוב הוא אישי ומבוצע מול. הצריכה בפועל. כל זאת תוך שמירה על החזות האסתטית של הבניין והשתלבות עם תשתיות אחרות.

לגבי ההצטרפות אלינו

אנו מפעילים מערך לוגיסטי שבעזרתו אתם מקבלים ליווי איכותי ורציף בכל השלבים עם טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לבנות מערכות אנרגיה יעילות, אמינות ובטוחות. לרשותכם עומד צוות מיומן ואדיב שיבצע את החלפת חברת הגז הקודמת בצורה מהירה ומקצועית בלי שאנשי ועד הבית, בעלי הדירות או הדיירים יצטרכו להשקיע זמן ומאמצים בכך.

חשוב לציין כי בהתאם לרפורמות האחרונות בשוק הגז, כיום צריך להשיג רק רוב של מעל 50% מקרב בעלי הדירות בבניין על מנת להחליף ספקית גז וליהנות מרמת מחירים טובה ומשירות משופר. כמו כן, החברה המספקת לכם כיום את הגז אינה יכולה לבצע מניפולציות כאלו ואחרות שימנעו או יעכבו את המעבר, ולמעשה מרגע שהחלטתם על כך מי שאחראי על ביצוע כל תהליך הניתוק מהספקית הקודמת והמעבר אלינו הוא חברתנו בלבד.

לפרטים נוספים על גז מרכזי לבניין, החל בהקמת התשתיות ועד לאספקה שוטפת, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון *8226.