גז ללא הפסקה

לבניינים משותפים,  עסקים  ובתים פרטיים

יועץ גז

בעידן המודרני, התרגלנו לקבל ייעוץ לגבי כל דבר. אפשר למצוא יועצי שינה, יועצי ביוטי, יועצות להתפתחות הילד, יועצים לעיצוב הבית, יועצים רפואיים ועוד. יועץ גז הוא אדם האמון על ייעוץ לגבי אחד הדברים החשובים ביותר בחיינו: חיבור לגז. הגז משמש אותנו לבישול וחימום, הוא משמש מפעלים ותעשיות, מוסדות, מסעדות ועסקים שונים. כל כך התרגלנו לשימוש בגז, שלפעמים לא נותנים את הדעת לתקלות השונות שעלולות להיווצר בשימוש בו, שחלקן עלולות להיות מסכנות חיים.

לכן, אם יש לכם שאלה או התלבטות לגבי כל מה שקשור לגז, סימן שאתם זקוקים לשירות של יועץ גז מוסמך.

מה עושה יועץ גז?

יועץ גז מקצועי, מעניק שירות, ייעוץ וליווי לתכנון מערכת הגז והתשתיות לפי תקן ישראלי 158.

מומלץ להשתמש בשירות של יועץ גז, עוד לפני תכנון מערכות הגז לליווי מקצועי בכל הקשור לתשתיות הגז ותכנון על פי תקן ישראלי 158 בבתים פרטיים בתים משותפים בתעשיה ובחקלאות כך תוכלו להבטיח כי תכנון המערכת יתבצע בצורה הטובה והבטיחותית ביותר, כולל נקודות החיבור וההשתלבות שלהן בארכיטקטורה הכללית של החלל.

מקרים נוספים שבהם מזמינים יועץ גז הם כאשר הנכס: המפעל, הבית או העסק כבר מוכנים ויש צורך בחיבור לגז. החיבור צריך להתבצע במקצועיות ותוך תשומת לב מרבית ולכן רק יועץ גז מיומן יוכל לבצע את התכנון כראוי.

מה כוללים שירותי ייעוץ גז?

  • תכנון מיקום מאגרי גז - מכלים וצוברים.
  • תכנון תשתיות ומערכות גז לבנייני מגורים, בתים פרטיים, מרכזים מסחריים גדולים ושכונות שלמות.
  • תכנון וייעוץ לגבי מערכות גז בתעשיות שונות, חקלאות, מעבדות רפואיות, בתי מלאכה, מפעלים, תעשיית המזון ועוד.
  • יועץ גז מעניק שירות גם לוועדי בתים, מפקחי בנייה, קבלנים ועוד.
  • בדיקות תקופתיות אצל הצרכנים כחלק מתקנות הגז.
  • מתן חוות דעת ואישורים עבור ספקי הגז המורשים.

כמה עולה יועץ גז?

השירות של יועץ גז הוא דינמי וכך גם המחיר על השירות. העלות של פרויקטים גדולים ומורכבים, תהיה גבוהה יותר מעלות של בדיקה מהירה אצל לקוח פרטי. עם זאת, מדובר בהשקעה משתלמת מאוד ושירות שאסור לוותר עליו. לכן, מצאו יועץ גז המציע את שירותיו במחירים אטרקטיביים, אך ודאו כי הוא בעל הניסיון והידע הרלוונטיים לפרויקט שלכם.

זקוקים לשירות של יועץ גז? פנו אלינו

אם אתם זקוקים לשירות של יועץ גז עבור תכנון מערכות גז פשוטות או מורכבות, איתור תקלות ודליפות ותיקון מהיר ומקצועי, פנו לדלקל גז – המומחים בתחום האנרגיה. כל יועץ גז של דלקל גז הוא בעל ותק וניסיון בתחום ולחברה רישיונות ממשרד התשתיות והאנרגיה וניסיון באספקת גז למגזר הפרטי, המוסדי, תעשיות ועוד. אל תמתינו עד שיהיה מאוחר מדי ואל תשאירו את תכנון מערכות הגז לחובבנים. צרו קשר ונשלח אליכם יועץ גז מוסמך: *8226.