גז ללא הפסקה

לבניינים משותפים,  עסקים  ובתים פרטיים

תשתיות גז

תשתיות גז בייתיות ותעשייתיות

חברתנו המובילה בתחום האנרגיה בישראל מספקת שירותי גז מקיפים לשוק הביתי, המוסדי, המסחרי והתעשייתי. אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך הדרך לרבות תכנון של מאגרי ותשתיות גז, דרך הסבה של מערכות לשימוש בגז, הנפקה של אישורים מתאימים, הקמת המערכות ותחזוקתן באמינות גבוהה, אספקת גז מקצועית ומהירה, ביצוע בדיקות ותיקונים במערכות גז ועוד.

תשתיות גז תעשייתיות

כאמור, חברתנו מתמחה בהקמה של תשתיות גז תעשייתיות לרבות כל תהליך התכנון והביצוע על ידי אנשי מקצוע מיומנים בעלי עשרות שנות ניסיון. חברתנו הינה ספקית מורשה גז ממשרד התעשייה והאנרגיה ומתמחה בתכנון וביצוע של מערכות גז מודרניות.

לרשות לקוחותינו עומד מערך טכני ולוגיסטי המבטיח ליווי איכותי ורצוף בכל השלבים, החל בתכנון של מאגר ותשתיות הגז ללקוח העסקי והתעשייתי, דרך הנפקה של כל התוכניות והאישורים הנדרשים להפעלה של מערכות גז, ועד לאספקה ותחזוקה צמודה ומקצועית של המערכות. הטכנולוגיות המתקדמות שבהן אנו עושים שימוש מאפשרות לבנות תשתיות גז תעשייתיות עם מערכות אנרגיה יעילות, בדגש על חיסכון בעלויות וכמובן על אמינות ובטיחות המערכת. כל זאת תוך שמירה על התקנים המחמירים ביותר ומתן פתרונות מותאמים אישית לפי צרכי הלקוח.

בין היתר אנו אמונים על שינוי של תשתיות גז והזזה של נקודות עבור לקוחות עסקיים ותעשייתיים, תכנון והקמה של תשתיות גז תעשייתיות מאלף ועד תו, ביצוע שינויים ותיקונים בצנרת גז, תכנון והתקנה של צוברי גז, הוספת נקודות גז וביטול של נקודות קיימות, שינוי מיקומים או תוספות של ברזי גז ועוד.

תשתיות גז בייתיות

בכל בית ובכל דירה קיימים צרכני גז אשר יש לתכנן ולהקים עבורם את התשתיות המתאימות. חברתנו מתמחה בתכנון והקמה של תשתיות גז בייתיות עבור לקוחות שונים. לדוגמא, עבור בניינים משותפים המעוניינים לעבור לשירותי חברתנו אנו בודקים את תשתיות הגז הקיימות בבניין, בין אם הן מבוססות על צוברים או על מיכלי גז. במידת הצורך אנו נבצע שינויים בתשתית הקיימת כך שתהפוך להיות יותר מודרנית ומותאמת לצרכי הדיירים למען בטיחותם ולמען איכות חייהם.

בתוך כך, נתקין בתשתיות הגז חיישנים המאפשרים למדוד בצורה רציפה וברורה את צריכת הגז של כל צרכן וצרכן, כך שיוכל לדעת בזמן אמת מהי צריכת הגז הנוכחית שלו. בנוסף לכך אנו נוכל לנטר מרחוק את צריכת הגז, ובמידת הצורך לבצע החלפות בלי שום השקעה ובלי שום מאמץ מצד הדיירים ובעלי הדירות, עם יעילות גבוהה במיוחד לקריאות שירות.

עבור לקוחות הבונים את ביתם או משפצים אותו, אנו יכולים לספק מענה מקיף ה מתחיל בייעוץ לגבי תשתיות הגז בהתאם לתוכניות אדריכליות ולצריכת צפויה. בדרך כלל צרכן הגז הגדול ביותר בבתים פרטיים הוא הכיריים המיועדים לבישול. יחד עם זאת, יש לתכנן היטב תשתיות גז ביתיות לא רק עבור הכיריים אלא עבור צרכנים אפשריים נוספים. בין היתר יש לקחת בחשבון התקנה של מחמם מים על גז שיכול להיות מחוברים גם אל הדוד הסולארי, יש להתחשב במערכות חימום גז תת רצפתיות או הסקה שמעל הרצפה (למשל קמין על גז), אפשרות להוספה של מנגל על גז במרפסת וכן הלאה.

יש להדגיש כי כמו בכל תחום של הקמת תשתיות או שיפוץ בית והקמתו, תחום הגז מצריך בקיאות רבה והסמכה. רק אנשי מקצוע מיומנים יכולים לתת מענה בטיחותי, יעיל, חסכוני ונכון לצריכת הגז הביתי, ואנו עומדים לרשותכם בכל עת על מנת להיות בקשר עם הגורמים האמונים על הפרויקט.

לא מתפשרים על בטיחות

אנו מניחים שגם אתם יודעים שגז הוא לא משחק ילדים. מדובר בחומר דליק העלול להתלקח, להתפוצץ ולהביא לאסון חמור. יתר על כן, למרות היותו חומר נפוץ ופופולארי מאוד בשימוש, התקנה לא נכונה של תשתיות גז או של תשתיות לא איכותיות עלולה במקרים מסוימים להביא להרעלה, המתבטאת בשורה ארוכה של תסמינים החל בכאבי ראש ובחילות ועד להתעלפות ואפילו לסכנת חיים.

על כן, אין להתפשר בבטיחות בכל הקשור לתכנון של תשתיות גז תעשייתיות ובייתיות. לפי התקן במדינת ישראל, רק טכנאים גז בעלי רישיון בתוקף רשאים להתקין מתקני גז, לבצע שינויים במערכות גז קיימות, להתקין מכשירים צורכי גז או לבצע כל עבודה הקשורה במכשירים כאלו. לפרטים נוספים על תשתיות גז בייתיות ותעשייתיות, החל בהקמת התשתיות ועד לאספקה שוטפת, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון *8226.