גז ללא הפסקה

לבניינים משותפים,  עסקים  ובתים פרטיים

יעוץ והכוונה

דלקל גז מספקת ייעוץ מקצועי ואישי המותאם להיקף וצרכי הלקוח, עבור לקוחות מהמגזר העסקי בענפי התעשיה והמסחר.

היעוץ מתבצע תוך התאמה מדוייקת של תשתיות מבוססות גז ומגוון מכשירים מתקדמים ובטיחותיים שבשימוש החברה.

כמו כן הסבות מערכות לגז מכל מקור אנרגיה אחר, ובנוסף התייעלות אנרגטית.

אספקת גז

דלקל גז מספקת ללקוחותיה גז ישירות מבתי הזיקוק ובנוסף בעלת היתר לאחסון גז ביבוא, המאפשר אספקת גז באופן סדיר מהימן ובטוח תוך שימוש במדידים אלקטרוניים הנמצאים בתוך הצובר או במאגר מכלי הגז בהתאם למצב הקיים, ומאפשרים שליטה ובקרה על מלאי צריכת הגז גם מרחוק.

המדידים מאפשרים תזמון יעיל של קריאות האספקה, ובאמצעות כך, ניתן לספק את הגז במהירות תוך הקפדה על יעילות תקציבית ללקוח ושמירה על רצף תפעולי ללא כל צורך להזמנת גז מצד הלקוח.

כמו כן אמצעי זה נותן שליטה ובקרה רציפה ללקוח על צריכת הגז שלו באמצעות אפליקציה בכל זמן נתון וכל זאת באמצעים טכנולוגיים המתקדמים ביותר.

שרות זה ניתן ללא כל עלות ללקוח.

הקמת מערכות גז

דלקל גז מתמחה בתכנון וביצוע של מערכות גז מודרניות.

המערך הלוגיסטי והטכני בחברה מבטיח ליווי רציף ואיכותי לכל שלב, החל מתהליך תכנון מאגר הגז, הנפקת כל האישורים והתוכניות הדרושות לשם הפעלת מערכות הגז, דרך הסבות במידת הצורך ועד לאספקה ותחזוקה מקצועית וצמודה של המערכת.

הטכנולוגיות המתקדמות בשימוש החברה, מאפשרות בניית מערכות אנרגיה יעילות עם דגש מירבי על אמינות ובטיחות! וכל זאת באמינות, מקצועיות ברמה ובתקן הבטיחותי הגבוה ביותר.

הסבת השימוש בדלק לשימוש בגז

צוות ההנדסה של דלקל גז הינו בעל ניסיון רב בפיתוח פתרונות ושיטות מתקדמות לשילוב של אנרגיית הגז בפעילות התעשייתית ובהסבות מכל מקור אנרגיה לגז.

המעבר לגז מתבטא באופן ישיר וחד משמעי בעלויות ההפעלה והייצור השנתיות בבית העסק וכפועל יוצא מכך, חסכון בעלויות האנרגטיות השוטפות.

כמו כן הגז הינו מקור אנרגיה ירוק יותר וידידותי לסביבה מכל אנרגיה אחרת.

בטיחות בגז ומידע שימושי נוסף לצרכן הגז

על פי התקן הקיים במדינה רק טכנאי גז בעל רישיון בתוקף רשאי להתקין מתקן גז, לערוך שינוי במערכת גז קיימת, להתקין מכשיר צורך גז ולעשות כל עבודה הקשורה במכשיר זה.

לחברה מערך טכנאים מקצועי אמין אשר זמין בכל שעה ללקוח.

במסגרת החלפות ספק הגז החברה מבצעת בכל דירה/בית בדיקה תקנית אשר במהלכה מבוצעים התיקונים הדרושים במידה וישנם ליקויים בטיחותיים. כל זאת ללא עלות ללקוח במסגרת ההחלפה.